Вакцинація дітей

Як вимушеним переселенцям вакцинувати дитину без сімейного лікаря – МОЗ

Shutterstock

Потурбуйтеся про здоров'я своїх дітей навіть у такий важкий час

В умовах війни не варто забувати про необхідні процедури, що стосуються здоров'я. Зокрема, профілактичні щеплення та планову вакцинацію не лише дорослих, але й дітей.

Якщо наразі у вас або вашої дитини немає можливості звернутися до свого сімейного лікаря, з яким було підписано декларацію, то існує інший спосіб. Про нього розповіли у МОЗ, повідомляє "Дивогляд".

Перебуваючи за кордоном або в іншому регіоні України щепити дитину можна дуже просто. Для цього необхідно звернутися до будь-якого медичного закладу і дізнатися, чи є в них необхідна для вас вакцина.

Вам не потрібно буде укладати нову декларацію з педіатром, якщо ви не вважаєте за потрібне це робити. Але, якщо ви плануєте залишитися у населеному пункті на доволі тривалий час, то рекомендовано таки укласти договір з лікарем для полегшення доступу до медичних послуг. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, як вакцинуватися від COVID-19 за кордоном.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ