коронавірус

В Україну наближається новий COVID-штам, який вже активно вирує в Китаї

Shutterstock

Дотримуйтеся всіх рекомендацій безпеки та захисту

В Україні може з'явитися новий COVID-штам, який вже вирує в Китаї, повідомляє "Дивогляд". 

Пандемія коронавірусу продовжує прогресувати попри те, що багато людей забули про неї. Особливо це стосується українців. Але не варто нехтувати дотримуванням всіх необхідних засобів безпеки та дезінфекції, адже на підході ще один агресивний варіант ковіду.

Голова комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив, що штам коронавірусу, який наразі вирує в Китаї, вже незабаром може дістатися й України.

 

"На жаль, ми не подолали COVID-19. Люди хворіють. Ті, хто звертається по тестування… Іноді на добу ми виявляємо до шести, семи тисяч нових випадків "ковіду". Ми сьогодні бачимо дуже погані новини з Китайської Республіки, де вже вирує новий штам. І дивлячись на те, що як раніше, як після Китаю цей штам з’являвся в Європі, маємо розуміти, що до нас він теж прийде", – сказав Радуцький в ефірі телемарафону.

Мешканцям України радять з особливою увагою дотримуватися всіх рекомендацій безпеки. Не нехтуйте захисними масками, дотримуйтеся дистанції та користуйтеся антисептиками. 

Сьогодні небезпека коронавірусу ще більша, ніж раніше, оскільки "багато людей на фронті, та багато людей на окупованих територіях, зараз не мають можливості здати тести на коронавірус", а отже можуть не знати про свою хворобу.

Разом із цим, не варто забувати й про проходження повного курсу вакцинації від COVID-19. Приємною новиною є те, що в разі захворювання пацієнту зможуть дати спеціальні ліки проти вірусу SARS-Cov-2. 

"Так, це нові ліки Pfizer, міністр Ляшко казав, що вони є в Україні – "Ремдесивір" і все інше. Тому сьогодні нашим лікарям легше, ніж два роки тому, боротися з цим недугом. Але я б все ж таки не забував про правила соціальної дистанції. Я розумію, що маски сьогодні це вже не дуже реально, але хоча б соціальна дистанція, обробка рук, це нікому не завадить. І не тільки від "ковіду", – зазначив Радуцький.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, чи дійсно природна інфекція захищає від COVID-19 краще за вакцинацію.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ