Кім Чен Ин

У Північній Кореї зафіксували перший випадок смерті від COVID-19

Shutterstock

Кім Чен Ин незадоволений

У Північній Кореї повідомили про першу за понад два роки смерть від коронавірусу, повідомляє "Дивогляд".

Закрита від усього світу Північна Корея запевняла, що у країні ситуація з COVID-19 перебуває під ретельним контролем і громадяни не потребують міжнародної допомоги. Так тривало два роки, поки в країні офіційно не зафіксували спалах пандемії, а за декілька днів і першу смерть від ковіду.

Раніше у Північній Кореї не повідомляли про підтверджені випадки захворювання на коронавірус. Зараз багато хто підозрює, що підтвердження про спалах ковіду може серйозно вдарити про системі охорони здоров'я країни, а також економіці, та певним чином, політиці.

Якщо врахувати той факт, що у країні не проводять процедуру масової вакцинації, у подальшому ймовірна поява нових заражень від COVID-19.

Разом із цим, у великої кількості жителів Північної Кореї спостерігаються симптоми лихоманки. Близько 187 тис людей лікуються від цього діагнозу, близько 6 тис померли. У кількох з них виявили зараження штамом Омікрон.

У державних ЗМІ повідомляють, що спалах коронавірусу бере свій початок зі столиці держави – міста Пхеньян. Він утворився наприкінці квітня.

Причини цього не вказують, але підозрюють, що відбулося це через масові громадські заходи 15 та 25 квітня, де купа людей перебували без захисних масок і не дотримувалися рекомендованих заходів безпеки.

Реакція Кім Чен Ина

Президент Північної Кореї був не в захваті від такої новини і почав гнівно критикувати те, що у системі запобігання пандемії є певні прогалини і "вразливі місця".

Він активно закликає людей дотримуватися ізоляції і перш за все надавати медичну допомогу людям з лихоманкою. При цьому краще використовувати наукові методи лікування. 

Органи охорони здоров'я при цьому намагаються посилити роботи з дезінфекції і закликають громадян дотримуватися всіх необхідних правил безпеки.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Північній Кореї офіційно зареєстрували перший випадок COVID-19.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше