Тест на COVID-19

Встановлено новий рекорд тривалості COVID-19 у хворого

5 канал / Час. Підсумки тижня

Вражаючі дані

У Великій Британії людина з сильно ослабленою імунною системою хворіла коронавірусом майже півтора року. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на VOA News.

За словами доктора Люка Благдона Снелла, експерта з інфекційних хвороб Фонду NHS Foundation Guy's&St, пацієнт хворів 505 діб. Це виявили під час дослідження розвитку варіантів мутацій COVID-19 у пацієнтів, які тривалий час інфіковані.

До нього залучили 9 людей із позитивним тестом на інфекцію, який вони здавали як мінімум 8 тижнів. Така тривалість була обумовлена ослабленою імунною систему через трансплантацію органів, ВІЛ, рак або лікування інших хвороб.

Згідно з повторними тестами, у середньому учасники хворіли коронавірусом 73 дні, але у двох із них вірус тримався понад рік, серед яких був той, що хворів 505 діб. Завдяки результатам дослідження науковці сподіваються, що вдасться поліпшити методи лікування для пацієнтів із стійкими інфекціями.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в Україні пандемія коронавірусу пішла на спад.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ