Олексій Панін

Українка увірвалася у відеозвернення Паніна, який засудив путіна

РосЗМІ

Жінка була вимушена покинути свій дім через повномасштабне вторгнення рф в Україну

російський актор Олексій Панін вирішив звернутися до журналістів, які звинувачують його у підтримці України у війні з росією та зраді своєї Батьківщині.

На тлі цього актор записав відеозвернення до російських журналістів і повідомив, що наразі не може повернутися додому в рф, оскільки засуджує дії путіна щодо України.

"Я відкрито кажу, що путін – злочинець. Я більше не можу приїжджати в росію і заробляти гроші! Не знаю, що мені робити далі. Іспанія – це не Америка, і тут, на жаль, кіно не знімають в таких обсягах, а російські артисти тут не потрібні. Що я можу вам побажати? Зніміть свою локшину з вух", – розповів артист.

Несподівано у відео актора увірвалася жінка, яка була вимушена евакуюватися з України через повномасштабне вторгнення рф. Вона також не втратила можливості звернутися до росіян:

"Брехня, яку вам ллють на вуха, – це взагалі. Знищити такі міста, як Маріуполь, як Харків – це неприпустимо! Діти гинуть, люди їдуть! Проїхати таку відстань мало того, що небезпечно, так ще й дуже страшно. Виїхати з–під бомбардувань – це жахливий стан", – сказала жінка.

відеозвернення Паніна
відеозвернення Паніна
Фото: РосЗМІ

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російський стендапер Сабуров осоромився жартом про вбитих жінок в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ