"Ми йдемо до кінця": київські відьми пообіцяли путіну серйозні проблеми зі здоров'ям до Великодня

Українські відьми та маги розповіли про проведення обрядів, спрямованих проти владіміра путіна.

Про програму регулярних заходів проти диктатора відьми розповіли ще 4 квітня. За їх словами, вже до православного Великодня, 24 квітня, у президента рф почнуться проблеми зі здоров'ям. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram магазину магії "Відьмин Котел".

"Зазвичай перед такими ритуалами безліч перешкод. Але жодних диверсій та зривів не сталося, все було потужно та гладко. Ми попередили. Кожен ворог буде покараний. Кожного чекають страшні муки та кара небесна. Сила і справді на нашому боці. Наша армія та наші міста під захистом Вищих Сил"

Загалом зібралося 150 людей, серед яких цвинтарні відьми, послідовники Ліліт, язичники та стихійні маги.

відьма, магія, ритуал
відьма, магія, ритуал
Фото: Shutterstock

Читайте також:

"Кожен працює на своєму фронті, кожен має блок завдань. Ми продовжуємо збирати сили. Від мороку на ворожі війська до захисних куполів над нашими містами, від псування на ворогів до пробудження мерців, які стануть на наш захист, від пробиття магічних захистів ворогів до стародавнього прокляття вікінгів нідстонгу. Ніколи ще не було такого єднання серед чорних та білих, світлих та темних. З таким тилом не можна програти"

Відьми розпланували обряди на 40 днів. За їхніми словами, вороги "вже відчули удар".

"До Великодня відчують другий. Потужніше. Ми йдемо до кінця. Перший знак після нашого шабашу – відведення військ із Київської області. Вся область тепер вільна від окупантів. Все буде, Україна. Правда за нами"

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що ясновидці назвали фатальну дату для путіна.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше