Коронавірус

Виявлено новий підвид: COVID-штам Омікрон продовжує мутувати

Shutterstock

Цей вид на 25% заразніший за інших

Агресивний штам коронавірусу Омікрон продовжує мутувати, незважаючи на те, що багато хто забув про пандемію. Однак коронавірус нікуди не подівся і досі залишається небезпечним.

Омікрон – найменш смертоносний штам у порівнянні з усіма іншими. У зв'язку із цим вчені почали думати, що пандемія йде на спад. Проте найближчим часом цього не станеться.

Сьогодні Омікрон домінує у всьому світі, а в цей час фахівці фіксують появу нових його підвидів знову і знову.

Нещодавно найпопулярнішим вважали субваріант ВА.2, проте його перевершив ще один новий підштам з важкою назвою BA.2.12.1.

Вчені з Центру з контролю та профілактики захворювань США провели дослідження, результати яких продемонстрували, що цей вид Омікрону на 25% заразніший за інших.

"У нас дуже, дуже заразний варіант. Буде важко гарантувати, що ніхто не захворіє на ковід в Америці. Це навіть не політична мета", – сказав Президент США Джо Байден.

Утворення нових субштамів не виключає ймовірності появи нових небезпечніших варіантів. Саме тому не варто забувати про вакцинацію навіть у такий тяжкий час. Захистіть своє здоров'я, щоб мати сили боротися.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені назвали місце в організмі, де краще поширюється Омікрон.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ