Пандемія

Учені назвали найкращі та найгірші маски для захисту від COVID-19

Shutterstock

Існує кілька факторів, на які треба звернути увагу під час використання захисної маски

Американські епідеміологи розповіли про ефективність різних масок, які мають захищати від коронавірусу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Голос Америки".

Виявилося, що найменш ефективними є маски з вільноплетеної тканини. Дещо краще від вірусу захищають вироби зі щільної тканини складеної в декілька шарів, хірургічні маски та KN95. Найкраще себе зарекомендували маски-респіратори на кшталт N95.

"Респіратор надає краще фільтрування і, якщо його носити правильно впродовж всього часу користування, він може надати вищий рівень захисту, ніж маска з тканини, або процедурна маска. Маска, або респіратор будуть менш ефективними, якщо вони погано прилягають, або якщо їх неправильно носити чи часто знімати", – йдеться у повідомленні.

Фахівці наголошують, що маски мають бути достатньо зручними, добре прилягати, а також їх треба правильно носити, щоб вони закривали рот і ніс.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що вчені назвали умову, за якої ризики зараження COVID-19 знижуються на 90%.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ