Вакцинація

Світ готується до нового спалаху коронавірусу: у Pfizer тестують більш ефективні вакцини

Центр громадського здоров’я України / Facebook

Фахівці провели дослідження, до якого залучили 1,2 тис осіб середнього і старшого віку

У світі очікують на новий спалах небезпечного вірусу COVID-19. Разом із цим, все частіше починають говорити про ефективність існуючих сьогодні вакцин і чи можуть вони забезпечити надійний захист від захворювання. Детальніше про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на MedicalXpress.

Більш заразні за Омікрон варіанти коронавірусу стрімко поширюються, що викликає ще більшу загрозу для людства. У зв'язку з цим виникли сумніви щодо ефективності існуючих препаратів для вакцинації від корони. У зв'язку з цим Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів має на меті змінити рецепт для таких вакцин, як Pfizer і Moderna.

Компанія Pfizer та її партнер BioNTech дослідили це питання і оприлюднили два нових способи використання препаратів для щеплення. Перший націлений лише на штам Омікрон, а другий – комбінований бустер, який надає захист від Омікрону до оригінальної вакцини.

Фахівці провели дослідження, до якого залучили 1,2 тис осіб середнього і старшого віку, кожен з яких отримав три дози вакцини. У компанії Pfizer заявили, що обидва з вище перерахованих бустерних підходів спричинили різке зростання антитіл, які борються з Омікроном. При цьому бустер, що містить тільки Омікрон, викликав значно сильнішу імунну відповідь.

"Ґрунтуючись на цих даних, ми вважаємо, що у нас є два дуже сильні кандидати, адаптовані до Омікронів", – заявив Альберт Бурла – генеральний директор Pfizer.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Китаї говорять про новий спалах коронавіруса.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ