Коронавірус

Домінують у США: експерти розповіли про симптоми підвидів Омікрона BA.4 та BA.5

Shutterstock

Ці субштами мають багато спільного з іншими версіями агресивного варіанту

Експерти Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC) встановили, що наразі два небезпечних субваріанти Омікрону домінують у США і загрожують всьому світу. Детальніше про їхні симптоми вам розповідає "Дивогляд" із посиланням на The New York Times.

Йдеться про підштами BA.4 та BA.5, які наразі найчастіше вражають організми мешканців США. Зокрема, ВА.5 становить більше 50% нових випадків захворювань у країні.

У зв'язку з цим фахівці оприлюднили симптоми, з якими людина частіше стикається при зараженні на підваріанти Омікрону. Експерти також відмітили, що BA.4 та BA.5 мають багато спільного з іншими версіями Омікрона.

Фахівець з інфекційних захворювань Каліфорнійського університету Пітер Чин-Хонг розповів про найпоширеніші симптоми захворювання. У інфікованих можуть спостерігатися:

  • кашель;
  • нежить;
  • біль у горлі;
  • втомлюваність;
  • головні болі та болі у м'язах.

Разом із цим учений відмітив, що у хворих відповідними підвидами значно менше шансів втратити нюх у порівнянні з інфікованими Дельтою та іншими Covid-штамами.

Лікар-пульманолог і реаніматолог Джозефа Габбазі вважає, що люди, які мали позитивний результат на COVID-19, часто скаржилися на закладення носових пазух і біль у горлі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені назвали місце в організмі, де найкраще поширюється Омікрон.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.



ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ