Вірус, коронавірус

Названо метод, який підвищує рівень антитіл в організмі після вакцинації – дослідження

Shutterstock

Американські вчені зі штату Айова провели дослідження та знайшли ефективний чинник

Пандемія коронавірусу змусила людство звертати більше уваги на своє здоров'я. Зокрема, це стосується антитіл та їхнього рівня в організмі. "Дивогляд" розповідає, що саме здатне підвищити рівень антитіл після вакцинації від COVID-19. 

Американські вчені зі штату Айова провели дослідження та знайшли чинник, який сприятливо впливає на зростання антитіл в організмі вакцинованої людини. 

Йдеться про фізичні навантаження у будь-якому вигляді: тренування у спортивній залі, велоспорт, ходьба тощо. Науковці помітили, що у людей, які займалися спортом наступні 90 хв після вакцинації, рівень антитіл значно зріс у наступні чотири тижні. 

Для перевірки свого твердження науковці провели експеримент із мишами, а також порівняли вакцинацію від грипу та ковіду. 

 

"Наші попередні результати вперше демонструють, що певна кількість часу може посилити реакцію організму на антитіла до вакцини Pfizer-BioNtech COVID-19 та двох вакцин проти грипу", – сказав професор кінезіології Маріан Кохут.

Науковці також проаналізували ефект від 45-хвилинного тренування, що у два рази менше рекомендованого. Коротке тренування не продемонструвало такого самого ефекту. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у МОЗ розповіли, як розрізнити COVID-19 від сезонної алергії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ