Прибульці

Після контакту з інопланетянами: у Північній Кореї розповіли, як на її територію поширився коронавірус

Shutterstock

Трохи згодом був оприлюднений перелік рекомендацій, які закликають до "пильної боротьби з інопланетними істотами"

У квітні COVID-19 дістався й закритої від всього світу Північної Кореї, яка повністю заперечувала існування цього вірусу. За кілька місяців у державі висунули свою версію того, що саме спричинило спалах мільйонів випадків захворювань, передає "Дивогляд" із посиланням на ArsTechnica.

Офіційне інформаційне агентство KCNA оприлюднило заяву, в якій йдеться про те, що квітневий спалах мільйонних захворювань на коронавірус у Північній Кореї розпочався після того, як "18-річний солдат, на прізвище Кім, і п'ятирічна дитина, на прізвище Ві, контактували з інопланетянами на пагорбі біля казарм і житлових кварталів у районі Іфо на початку квітня".

Разом із цим, експерти зазначають, що ймовірність поширення ковіду через заражені предмети дуже низька, що суперечить твердженню інформаційного агентства. 

Проведений епідеміологічний аналіз демонструє, що саме ці два випадки й спричинили поширення зараження по всій країні, але водночас із цим була інформація про те, що всі випадки захворювань "були спричинені іншими захворюваннями".

Трохи згодом офіційні особи Північної Кореї оприлюднили перелік рекомендацій, які закликають до "пильної боротьби з інопланетними істотами, які прилітають з вітром та іншими кліматичними явищами та повітряними кулями в районах уздовж лінії розмежування та кордонів".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні готуються до нового спалаху коронавірусу.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ