інфекція, кишкова інфекція, вірус

У Північній Кореї заявили про спалах нової кишкової інфекції

Shutterstock

Науковці ретельно досліджують це захворювання

Влада Північної Кореї заявила про спалах нового інфекційного захворювання, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на MedicalXpress

Відповідну заяву оприлюднили у четвер, 16 червня. Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин розповів, що пожертвував свої особисті ліки людям, які заразилися новим вірусом.

Науковці ретельно досліджують кишкову інфекцію, але ще й досі невідомо, наскільки вона є небезпечною. Фахівці також не виключають той факт, що вона може належати до таких захворювань, як черевний тиф, дизентерія або ж холера.

Єдине, що відомо вже сьогодні – кишкові захворювання спричинені потраплянням в людський організм зараженої їжі або води. Це особливо стосується Північної Кореї, де наявний великий дефіцит водоочисних споруд і проблеми з функціонуванням інфраструктури громадської охорони здоров’я.

Згідно зі статистикою, на невизначену лихоманку в регіоні захворіли вже понад 4,5 млн осіб з 26 млн. З них 73 особи загинули.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Північній Кореї зафіксували перший випадок смерті від COVID-19.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ