Вакцинація

Коли всім українцям дозволять щепитися другою бустерною дозою вакцини від COVID-19 – Кузін

Shutterstock

Кількість заражень на ковід зростає

Вже незабаром для всіх українців можуть винести рекомендацію щодо другого бустера вакцини від COVID-19. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на заяву головного санлікаря України Ігоря Кузіна. 

Санлікар відмітив, що другий бустер українцям можуть рекомендувати вже до середини вересня.

"Найближчим часом, скоріш за все, буде ухвалено рішення про розширення другого бустеру на всіх. Ми будемо рекомендувати і давати можливість робити другий бустер для всіх людей в залежності від їх бажання. Така опція буде надана, думаю, до середини вересня", – сказав Кузін.

Заступник міністра охорони здоров'я відмітив, що в Україні розпочалася осіння хвиля пандемії. Лише за минулий тиждень (28 серпня – 4 вересня) було зафіксовано 9,1 тис захворювань на COVID-19. Сьогодні ж ця цифра зросла до 11,5 тис. 

Разом із цим зростає й кількість госпіталізації пацієнтів з ковідом, а також тестувань на виявлення вірусу. Щотижня в Україні кількість тестувань на COVID-19 збільшується на 10-15%.

"Якщо за минулий тиждень (28 серпня – 4 вересня – Дивогляд) було 56,5 тисяч тестувань, зараз це 62 тисячі тестів", – зазначив санлікар.

Щоб уникнути важких і летальних випадків фахівець закликає українців вакцинуватися. Наразі в Україні доступні три препарати для щеплення від кодіву: Coronavac, Pfizer і Janssen (однодозна вакцина від Johnson & Johnson).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Україні офіційно дозволили щеплюватись другою бустерною дозою, але не всім.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ