Ні для кого не секрет, що прийдешня зима для українців буде важчою за попередні. У зв'язку з цим "Дивогляд" ділиться з вами списком речей, якими треба почати запасатися вже зараз, щоб пережити цю зиму спокійно і легко.
Взуття та одяг
Теплий одяг і тепле взуття є невід'ємною частиною будь-якої зими, але цього року краще запастися. Особливо потурбуйтеся про те, щоб у вас був теплий одяг як для вулиці, так і для дому (тепла піжама, халат, флісовий спортивний костюм, капці, шкарпетки тощо).
З повсякденного одягу радимо звернути увагу на вовняні светри, водолазки з начосом, теплі безрукавки, джинси або штани з утеплювачем, колготки і вовняні шкарпетки. Взимку найкраще гріє багатошаровий одяг, тому у вас не буде зайвих теплих речей.
Також подумайте над тим, щоб купити новий плед або теплу ковдру.

Особливу увагу варто звернути на термобілизну, яку обов'язково треба одягати взимку. Вона не лише не дає вітру потрапити під одяг, але й помітно зігріває. Придбайте вже сьогодні термободі або термокофту з довгим рукавом і термолосини.
Щодо взуття, то воно повинно бути зимове (не всесезонне!). Додаткового тепла додадуть устілки, особливо якщо вони з підігрівом. Вони бувають двох видів: акумуляторні та хімічні. Устілки, що належать до першого типу – багаторазові, однак, вони потребують наявності електрики вдома. Хімічні устілки приводяться в дію завдяки реакції, що відбувається всередині них. Головний нюанс – їх можна використати лише один раз.
Продукти харчування
Робити запаси на зиму треба свідомо і обирати виключно ті продукти, які мають тривалий термін зберігання, а ще краще, якщо вони готові до вживання без приготування:
- макарони;
- крупи;
- консерви;
- сушені фрукти;
- заморожені фрукти/ягоди/овочі;
- сухарі;
- печиво в пачках;
- варення;
- хлібці;
- насіння;
- горіхи;
- батончики;
- супи і каші швидкого приготування.
Також варто запастися сіллю, цукром, мукою і водою. З цих інгредієнтів можна приготувати численну кількість страв нашвидкоруч.
Потурбуйтеся ще й про запаси корму для своїх домашніх улюбленців. Запасів повинно вистачати щонайменше на 2-3 тижні.
Медикаменти
Медичним препаратам варто приділили окрему увагу, оскільки взимку підвищується рівень захворювань. Особливо рекомендуємо запастися медикаментами, якщо хтось з членів вашої родини має хронічні захворювання.
У вашій домашній аптечці обов'язково повинні бути:
- жарознижувальне;
- протизапальне;
- знеболювальне;
- противірусне;
- активоване вугілля;
- сорбент;
- йод;
- спирт;
- перекис водню;
- бинт і вата;
- пластирі;
- термометр.

Побутова хімія і косметика
Не забудьте придбати побутові засоби по догляду за домом, а також косметичні із запасом на 1-2 місяці:
- пральний порошок (для кольорових та білих речей);
- кондиціонер для білизни;
- засіб для миття кухні;
- засіб для миття туалету і ванни;
- засіб для миття посуду (+ губки і мочалки для миття посуду);
- шампунь і кондиціонер для волосся;
- гель для душу;
- туалетний папір;
- мило (рідке і кускове).

Для тепла
Якщо ви живете у приватному будинку, то краще мати у себе твердопаливний котел, генератор, солярку, вугілля і дрова. Краще запастися цим зараз, або знайти альтернативу для опалення будинку взимку.

Якщо ви живете у багатоквартирному будинку, то потурбуйтеся про наявність у себе електрообігрівача. Щоправда, він не допоможе у разі вимкнення електроенергії.
Також вам допоможуть зігрітися:
- теплі ковдри і пледи;
- термоси з гарячими напоями;
- грілки;
- сухий спирт.
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що як обрати обігрівач.
Дивіться також відео 5 каналу: Соціальне опитування – як росіяни ставляться до брехні путіна? Істерика в прямому ефірі
Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.
Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.