COVID-19, коронавірус, позитивний результат

Коли в Україні буде пік захворюваності на COVID-19

Shutterstock

Омікрон стрімко поширюється світом

В Україні за останній тиждень зафіксували майже 24 тис нових випадків захворювань на коронавірус. У зв'язку з цим все частіше виникає питання: коли очікувати на новий пік захворюваності в українських містах?

В нашій країні та на території Європи активно циркулює небезпечний ковід-варіант Омікрон, що має численну кількість субштамів. Головну небезпеку викликає те, що деякі з них не бояться стандартних COVID-вакцин.

Через війну в Україні все більше людей забувають про необхідність вакцинації. Так, наприклад, рівень імунізації серед дорослих людей менша 50%, а серед літніх цей показник значно нижчий. 

"У нас група ризику не дуже охоплена вакцинацією, тому можна очікувати і зростання захворюваності і зростання тяжких випадків", – кажуть експерти.

Якщо врахувати стрімкість зростання кількості захворювань на COVID-19 в Україні, спеціалісти прогнозують пік захворюваності у нашій державі на початок жовтня. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кількість інфікованих на COVID-19 у світі зростає.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ