COVID-19, коронавірус, позитивний результат

Кількість захворювань на COVID-19 в Україні зросла на 50% – Кузін

Shutterstock

Разом із цим зросла й кількість тестувань на коронавірус

З кожним тижнем в Україні спостерігається все більше нових випадків захворювання на COVID-19. Так, за останні сім днів кількість хворих на коронавірус у нашій країні зросла на 50%, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на заяву заступника міністра охорони здоров'я і головного державного санітарного лікаря Ігоря Кузіна.

За минулий тиждень (12-18 вересня) в Україні зафіксували близько 37 тис нових випадків захворювання на COVID-19. Цей показник стрімко зростає. 

"Захворюваність на COVID-19 очікувано зростає, і за минулий тиждень було виявлено майже 37 тисяч випадків захворювання, це на 50% більше, ніж ми реєстрували тижнем раніше: тоді було 24 тисячі випадків", – сказав Кузін.

Разом із цим, в Україні за останній тиждень на 48% зросла й кількість тестувань на коронавірус – їх зробили 139 тис разів. 
 

Напружена ситуація з COVID-19 спостерігається не лише у нашій країні, але й у світі. Кількість інфікованих стрімко зростає, а поява нових субштамів агресивного Омікрона занепокоює владу і громадян. 

У зв'язку з цим в Україні дозволили другу бустерну дозу від COVID-19 для всіх охочих.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ