Незадоволена Камілла і вихованість дітей принца Вільяма: експерти спостерігали за членами королівської родини на похороні Єлизавети ІІ

Королівська родина завжди перебуває у центрі уваги

У понеділок, 19 вересня, королівська родина востаннє простилася з покійною Єлизаветою ІІ на її похоронах, які відбулися у каплиці Святого Георгія. Майже весь світ стежив за цією сумною подією і звичайно, що без уваги глядачів не залишилися й члени королівської родини. 

Декілька моментів з похорону Єлизавети ІІ варті окремої уваги. Про них вам розповідає "Дивогляд". 

Смуток принца Джорджа

Діти принца Вільяма і Кейт Міддлтон завжди привертають до себе багато уваги. Особливо це можна сказати про наймолодшого грайливого принца Луї, якого не взяли на похорон прабабусі.

Старші діти – принц Джордж і принцеса Шарлотта попрощалися з Єлизаветою ІІ 19 вересня. Присутні у Вестмінстерському абатстві відмітили їхню стриманість і зрілість не по роках, яку продемонстрували діти.

Вранці 19 вересня, коли принцеса Шарлота вийшла після богослужіння у Вестмінстерському абатстві, вона поспілкувалася з одним зі священиків. Увагу цьому приділив експерт з читання по губах Джеремі Фрімен, який відмітив, що Шарлотта сказала священику "Рада познайомитися з вами". 

Коли Кейт Міддлтон представила церковного службовця Джорджу, він відповів "Доброго ранку!".

Увагу на дітей звернула експертка з мови тіла Едріанн Картер, яка відмітила наступне:

"Перші погляди на Джорджа та Шарлотту, і вони здаються розслабленими та зовсім не надто напруженими. Кейт справді пильно стежить за дітьми, коли вони виходять з машини. Ми бачимо, як Шарлотта повертається, щоб дозволити Джорджу взяти лідерство. Вони справді демонструють зрілість, але не мають великої ваги. Вони виглядають так, ніби добре підготовлені, але не бояться своїх ролей сьогодні", – сказала фахівчиня.

Ще одна експертка з мови тіла Джуді Джеймс окремо відмітила принца Джорджа, який, на її думку, був "серцерозривно сумним", коли родина йшла за процесією з труною  до абатства.

"Принц Джордж йшов поруч зі своїм батьком, і, незважаючи на кілька поглядів, кинутих Вільямом на сина, вертикальна постава Джорджа свідчила про те, що йому мало потрібно заспокоєння, і це був вираз, який він кинув на батька, який дивився більше схоже на теплу посмішку занепокоєння, щоб перевірити, чи все гаразд. Вираз його очей, коли вони йшли за труною, виглядав жахливо сумним, і було видно, як він витирає очі на початку служби, але не було жодних ознак того, що він викликав будь-яке занепокоєння з боку Вільяма", – сказала Джеймс.

Незадоволення Камілли Шарлоттою

Щоправда, не всі помітили стриманість, поважність і вихованість Джорджа і Шарлотти. Зокрема, незадоволеною залишилася нова королева-консорт Камілла, дружина Чарльза ІІІ.

У той момент, коли члени королівської родини шикувалися в чергу після ранкової служби, Джеремі Фрімен помітив один незручний момент. Принц Джордж спробував дещо підбадьорити сестру, але вона відповіла на це лише округлими очима і короткою фразою "ой!".

Фрімен помітив, що така поведінка викликала роздратування Камілли, яка нахмурилася на Шарлотту. Після цього королева-консорт звернулася до Кейт Міддлтон і тихо сказала: "Забери її".

Варто сказати, що занепокоєння супроводжувало Каміллу всю службу: 

"Зі здоров’ям Камілли точно щось відбувається. Зблизька ми бачимо, як вона злегка тремтить. Вона також виглядає виснаженою. Вона виглядала так, ніби її очі закриваються від втоми", – відмітила Едріан Картер.

Стосунки між родинами принців Гаррі та Вільяма

Кажуть, що принци Гаррі та Вільям примирилися у скорботі за Єлизаветою ІІ, однак, взаємодії між Сассекськими, Вільямом і Кейт не спостерігалося ні до, ні після похорону.

"Похорон – це ідеальна нагода, щоб триматися усамітнено, тому Меган і Кейт не потрібно спілкуватися, що їм, здається, підходить", – сказала фахівчиня з мови тіла Едріанн Картер. 

Принц Гаррі, у свою чергу, періодично поглядав на свого брата. Це помітила Джуді Джеймс: 

"Під час служби Гаррі витирав сльози, а також мав тенденцію багато озиратися навколо, і було принаймні два випадки, коли його погляд, який був більше схожий на тугу, був спрямований на Вільяма. Його вираз обличчя натякав на смуток і, можливо, жаль", – сказала експертка з мови тіла.

Джеймс також зазначила, що під час самого богослужіння Гаррі і Меган декілька разів контактували і це "виглядало так, ніби вона втішала його в його горі:

"Вона явно була налаштована на його підтримку, кілька разів повертала голову в його бік, коли він рухався", – сказала вона.

Читайте також: Принц Гаррі і Меган Маркл мають намір поїхати з Великої Британії за першої можливості – яка причина цього.

Перебільшена скорбота Ендрю

Запам'ятався експертам й Ендрю, герцог Йоркський – син королеви Єлизавети ІІ і принца Філіпа. Особливо увагу привернула його скорбота, яка виглядала дуже неправдоподібно. Він начеб-то стиснув обличчя, коли намагався стримати сльози, ідучи за труною матері. Ось, як це прокоментувала Картер:

Ендрю має витягнутий перебільшено скорботний вигляд, як мені здається. Схоже, він хоче показати світові, наскільки він вражений, – відмітила експертка.

ЩО ВІДОМО ПРО СМЕРТЬ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ

Її Величність королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівської родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і попрощатися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйозну ситуацію на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Похорон монархині заплановано на 19 вересня.

Її Величність за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки ним вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною персоною у суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше