Секрети довголіття Єлизавети ІІ, про які мало хто знав

Королева любила поласувати солоденьким і захоплювалася різними видами спорту

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ прожила на цьому світі довгі 96 років, з яких 70 провела на британському престолі. Весь цей час вона залишалася працездатною і, варто відмітити, що проблем з розумовою діяльністю у неї також не спостерігалося.

Фахівці вважають, що монархиня мала кілька секретів, користуючись якими вона свідомо дожила до 96 років. Саме цими секретами з вами ділиться "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Її Величність любила прогулянки зі своїми собаками і вигулювала їх двічі на день. До 90 років вона захоплювалася кінним спортом попри заборони лікарів. Ще одним з цікавих та улюблених занять королеви було полювання на оленів. 

Ймовірно, що саме через таку активність Єлизавета ІІ не мала проблем із зайвою вагою. Варто відмітити, що вона дуже любила порядок у своєму раціоні, тому майже щодня їла переважно одне й те саме.

Перед сніданком Єлизавета ІІ любила випити чай Earl Grey з печивом.  Після цього, у приватній їдальні вона насолоджувалася вівсяними пластівцями, з йогуртом, тостами і мармеладом. 

Інколи на сніданок королева надавала перевагу копченій рибі, яку вона полюбила ще з років війни. Зокрема, йдеться про копчену пікшу.
 
 
У 2020 році Браян Козловскі описав розпорядок дня Єлизавети ІІ:
  • Підйом – 7:30 ранку;
  • Час для чаю Earl Grey з печивом;
  • Прийняття ранкової ванни;
  • Сніданок + читання газет/прослуховування радіо;
  • Перегляд червоних скриньок із записами нагальних справ + призначення зустрічей;
  • Післяобідні відвідини поза межами палацу і повернення на післяобідній чай;
  • Час для ознайомлення з парламентськими звітами; 
  • Прийом за коктейлем/публічна вечеря/гра у настільну гру/перегляд телевізора;
  • До 23:00 час для читання книги.

Варто відмітити, що до 2021 року монархиня майже не скаржилася на своє здоров'я. Після смерті чоловіка, принца Філіпа, її стан почав погіршуватися, але ще понад рік вона трималася міцно. 

Читайте також: Помер чоловік королеви Єлизавети ІІ: що відомо про життя і смерть принца Філіпа.

ЩО ВІДОМО ПРО СМЕРТЬ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ

Її Високосте королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівької родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і проститися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйоз на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Похорон монархині заплановано на 19 вересня.

Її Високосте за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало-хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки ним вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною у суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше