Принц Гаррі

Принц Гаррі об'єднався у скорботі зі своїм братом і розповів про зміни у Віндзорському замку після смерті Єлизавети ІІ

Shutterstock

"Тепер без неї там самотньо"

Після смерті Єлизавети ІІ вся Велика Британія перебуває у траурі. Зокрема, й Віндзорський замок, який без Її Величності став дуже порожнім і самотнім. Саме так заявив молодший син короля Чарльза і покійної Діани принц Гаррі, передає "Дивогляд" із посиланням на PageSix.

Герцог Сассекський, разом зі своєю дружиною Меган Маркл, а також принцом Вільямом і Кейт Міддлтон, вирушили з замку Балморал, де померла Єлизавета ІІ, до Віндзорського замку. 

Принц Гарі виступив перед натовпом шанувальників королівської родини, які зібралися біля Віндзроського замку і розповів, що без Королеви все здається порожнім:

"Тепер без неї там самотньо. В якій би кімнаті вона не перебувала, ви всюди відчували її присутність", – заявив принц Гаррі.

Варто відмітити ще одне: принц Гаррі, Меган Маркл, принц Вільям і Кейт Міддтон об'єднались у скорботі і з'явилися на публіці разом, чим дуже здивували присутніх. Нагадаємо, що тривалий час їхні стосунки були дуже напруженими.

Принц Гаррі запізно прилетів до замку Балморал, де Єлизавета ІІ провела свої останні години. Він не встиг попрощатися зі своєю бабусею до її смерті. 

Однак, принц подякував своїй покійній бабусі за те, що вона була у його житті, у своєму триб'юті, який опублікували на сайті фонду герцогів Сассекських Archewell.

ЩО ВІДОМО ПРО СМЕРТЬ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ

Її Високосте королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівької родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і проститися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйоз на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Похорон монархині заплановано на 19 вересня.

Її Високосте за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало-хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки ним вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною у суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ