Єлизавета ІІ

Труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу – фото

The Royal Family / Twitter

На місці був новий король, принци та інші

У вівторок, 13 вересня, катафалк із тілом королеви Єлизавети II прибув у Букінгемський палац (Лондон, Велика Британія), який зустріли члени королівської родини та звичайні британці. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Зокрема, на місці були король Чарльз III, принци Вільями та Гаррі, а також інші. Протягом поїздки від авіабази Нортхолт до Букінгемського палацу, довжина якої склала 22 км, біля дороги стояли тисячі людей, які вшановували пам'ять покійної. 

Окрім цього, натовп зібрався біля Букінгемського палацу. Сьогодні, 13 вересня, труну перевезуть до Вестмінстерського палацу, а похорон Єлизавети II запланований 19 вересня. До речі, на церемонію не запросили росію і білорусь.

ЩО ВІДОМО ПРО СМЕРТЬ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ

Її Високосте королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівької родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і проститися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйоз на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Похорон монархині заплановано на 19 вересня.

Її Високосте за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало-хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки ним вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною у суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ