Єлизавета ІІ

Названо одне з останніх бажань королеви Єлизавети ІІ

The Royal Family / Twitter

Монархиня не могла залишити один важливий нюанс на волю випадку

Журналісти розповіли, що перед смертю Єлизавета ІІ хотіла, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху монарха до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Нагадаємо, що 72-річна принцеса та її чоловік, віцеадмірал Тімоті Лоуренс, слідувала за катафалком від замку Балморал до Единбурга, а також супроводжуватиме кортеж до столиці Великої Британії, Лондона. На думку журналістів, саме це є одним з останніх бажань королеви Єлизавети, бо такий важливий аспект похорону не могли залишити на волю випадку.

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом 96-річної британської монархині попрямує до собору Святого Джайлса (Единбург), а четверо дітей Єлизавети ІІ супроводжуватимуть труну матері в подорожі столицею Шотландії. Похорон заплановано на 19 вересня, понеділок, у Вестмінстерському абатстві об 11:00 (о 13:00 за Києвом).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що лікар назвав можливу причину смерті королеви Великої Британії.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ