Українки

У Франції росіянин побив українок, бо ті слухали українські пісні – фото

Volodymyr Kogutyak (Володимир Когутяк) / Facebook

У композиції йшлося: "Світу було б краще без російської армії"

У Франції росіянин побив двох біженок із міста Ізюм через те, що вони слухали українську музику. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook сторінку віце-президента асоціації "Об'єднання українців у Франції" Володимира Когутяка, Nicematin і Monaco-Matin.

Це сталося у муніципалітеті Рокбрюн-Кап-Мартен (південний схід Франції). Мама та дочка, Аліна та Олена, слухали пісню, в тексті якої йшлося: "Світу було б краще без російської армії".

Музика привернула увагу групи з чотирьох людей, яким не сподобалася ця музика. У підсумку біженки з Ізюма стали жертвами нападу, який здійснив, за їх словами, росіянин.

"Один з чоловіків кинувся на нас. Він вдарив мене по обличчю, я впала на землю, а він мене бив ногами. Потім він тричі вдарив мою маму", – розповіла постраждала.

Речник МЗС України Олег Ніколенко стверджує, що дипломати вже взаємодіють з місцевими правоохоронними органами, щоб розслідувати цю ситуацію і покарати нападників. Також вони підтримують зв'язок із потерпілими, які отримали необхідну медичну допомогу.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що скандальний мурал в Австралії зафарбували, а його автор вибачився.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ