Водойма

"Я відчув страх": у США рибалка переплутав підводний човен із величезною твариною – вражаюче відео

Shutterstock

Чоловік зізнався, що це була одна з найзахопливіших подій у його житті

У США рибалка зустрів посеред океану велику білу акулу, яку йому вдалося зафільмувати на камеру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Huff Post.

Це сталося поблизу узбережжя Каліфорнії. Морський хижак був такої ж довжини та ширини, як каяк американця, внаслідок чого рибалка спершу переплутав акулу з сірим підводним човном.

"Зрозумівши, що акула могла би легко перевернути мій каяк, якби захотіла, я відчув страх, оскільки думав, що моє життя потенційно під загрозою. Коли вона спокійно обпливла мене, я зрозумів, що нічого не можу з цим зробити, і просто розслабився та насолоджувався поїздкою", – поділився Ілан Тусія.

За словами Тусії, якби він спробував втекти, то акула б подумала, що перед нею здобич, що могло стати причиною її подальшої атаки. У підсумку чоловік зняв акулу на відео, після чого вони з нею розійшлися.

"Це виявилося однією із найзахопливіших подій у моєму житті", – додав рибалка.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що жінка насолоджувалася ванною, але помітила, що за нею підглядає гігантська дика тварина.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ