Принц Гаррі та Меган Маркл

Принц Гаррі і Меган Маркл мають намір поїхати з Великої Британії за першої можливості – яка причина цього

@itvnewsroyals / Instagram

Герцоги Сассекські прилетіли до Сполученого Королівства, щоб попрощатися з Її Величністю Єлизаветою ІІ

Принц Гаррі та Меган Маркл хочуть покинути Велику Британію за першої ж можливості. Причину цього називає "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Герцоги Сассекські прилетіли до Сполученого Королівства, щоб попрощатися з Її Величністю Єлизаветою ІІ, яка пішла з життя 8 вересня. Майже два тижні пара живе у Великій Британії. У цей час їхні діти – Арчі і Лілібет Діана залишаються у Каліфорнії.

У понеділок, 19 вересня, Гаррі і Меган були присутні на похоронах Єлизавети ІІ, а після залишилися у Віндзорі. За першої ж можливості Сассекські мають намір покинути Королівство і повернутися до своїх дітей у США.

"Вони сумували за дітьми, як божевільні, і щодня перевіряли їх на FaceTiming, але не можуть дочекатися, щоб знову побачити та взяти їх на руки після кількох важких тижнів", – йдеться у повідомленні.

Принц Гаррі та Меган Маркл з сином Арчі та донькою Лілібет Діаною
Принц Гаррі та Меган Маркл з сином Арчі та донькою Лілібет Діаною
Фото: alexilubomirski / Instagram

Королівський експерт і автор книги "Помста: Меган, Гаррі та війна між Віндзорами" Том Бауер розповів, що Сассекські залишилися незадоволені тим, що королівська родина висловила "дуже мало співчуття до них" після смерті Її Величності. У зв'язку з цим, подружжя повертається додому роздратованим.

Бауер відмітив, що під час похорону монархині Гаррі і Меган "виглядали дуже злими" через відсутність "поваги, на яку вони, на їхню думку, заслуговують". Ймовірно, це є ще однією причиною великого бажання Гаррі і Меган покинути Британію.

Варто сказати, що смерть Єлизавети ІІ сприяла зменшенню напруги між принцами Гаррі і Вільямом. Кажуть, що брати примирилися у скорботі за бабусею. Однак, королівський експерт вважає, що ідея примирення родичів є "нісенітницею", оскільки в минулому Гаррі і Меган казали багато несприйнятливого про королівську родину.

Читайте також: Принц Гаррі об'єднався у скорботі зі своїм братом і розповів про зміни у Віндзорському замку після смерті Єлизавети ІІ.

"Я думав, що те, як решта королівської родини сьогодні поводилася з Меган і Гаррі, показало, що вони дуже мало співчувають їм. І, у свою чергу, Меган і Гаррі виглядали дуже розлюченими через те, що до них не ставилися з тією повагою, яку вони, на їхню думку, заслуговують. Вони збираються повернутися до Монтесіто, а незабаром принц Гаррі опублікує свою автобіографію", – говорить Том Бауер.

Читайте також: Принц Вільям відмовлявся бачити Гаррі – хто намагався примирити братів.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що принц Гаррі та Меган Маркл вперше за тривалий час повечеряли разом із королівською родиною.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ