принц Гаррі та Меган Маркл

Принц Гаррі та Меган Маркл вперше за тривалий час повечеряли разом із королівською родиною

Shutterstock

Принци Гаррі та Вільям примирилися у скорботі за бабусею

Принц Гаррі та Меган Маркл приєдналися до сімейної вечері королівської родини. Це відбулося вперше з моменту, коли Гаррі і Меган відсторонилися від королівства, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

У вівторок, 13 вересня, у Букінгемському палаці відбулася сімейна вечеря королівської родини, під час якої принц Гаррі і Меган Маркл сиділи за одним столом з принцом Вільямом, Кейт Міддлтон, королем Чарльзом ІІІ та іншими. Це відбулося вперше з моменту постійних сварок і скандалів між подружжям Сассекських та членами королівської родини.  

Офіційних фотографій з вечері немає, оскільки це була приватна зустріч. Однак, не варто заперечувати того, що брати примирилися у скорботі за своєю бабусею. Увагу на цьому на публіці не акцентуватимуть:

"І Вільям, і принцеса Уельська вважають, що увага має бути зосереджена виключно на цьому періоді глибокої жалоби і ні на чому іншому. У центрі уваги має бути тільки його покійна бабуся", – наголосили королівські експерти.

Принц Гаррі не встиг прилетіти до Шотландії і особисто попрощатися зі своєю бабусею. Коли він дістався місця призначення, Королева вже пішла в інший світ.

Принц подякував своїй покійній бабусі за те, що вона була у його житті, у своєму триб'юті, який опублікували на сайті фонду герцогів Сассекських Archewell.

ЩО ВІДОМО ПРО СМЕРТЬ ЄЛИЗАВЕТИ ІІ

Її Величність королева Єлизавета ІІ померла у віці 96 років. Вона пішла з життя 8 вересня 2022-го у замку Балморал (Шотландія). Лікар назвав можливу причину смерті Королеви.

В останні хвилини життя поруч із Королевою були її рідні – всі члени королівської родини, за виключенням принца Гаррі, який не встиг приїхати зі США і попрощатися зі своєю бабусею.

Єлизавета ІІ провела на британському престолі рекордні 70 років, а після неї королем став її старший син – Чарльз ІІІЧлени королівської родини отримали нові титули. Варто відмітити, що король лише за тиждень перебування у новому статусі встиг втрапити у курйозну ситуацію на публіці

У вівторок, 13 вересня, труна з тілом Єлизавети II прибула до Букінгемського палацу. Одним з останніх бажань Королеви було те, щоб похоронний кортеж із її тілом під час першого етапу зворотного шляху до Лондона супроводжувала її дочка, принцеса Анна.

Похорон монархині заплановано на 19 вересня.

Її Величність за весь час свого правління постійно залишалася працездатною і не скаржилася на проблеми з розумовою діяльністю. Експерти припускають, що у цьому їй допомогли секрети довголіття, про які мало хто знав. Цілком ймовірно, що саме завдяки їм вона дожила до 96 років.

Єлизавета ІІ була високоповажною персоною в суспільстві, а також на міжнародному і культурному рівнях. Смерть монархині стала великою втратою. В пам'ять про Її Величність у Великій Британії скасували футбольні матчі АПЛ, а компанія Netflix призупинила виробництво серіалу "Корона".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ