Кейт Міддлтон після сварки з Меган Маркл звернулася за підтримкою лише до однієї людини – і це не Вільям

Меган, натомість, поскаржилася навіть королеві

Герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон дуже болісно пережила конфлікт з Меган Маркл, який виник під час підготовки до весілля Меган і принца Гаррі. Про це розповів королівський кореспондент Ніл Шон у своєму подкасті, передає "Дивогляд" із посиланням на Express.

За словами експерта, відносини між дружинами британських принців були доволі прохолодними, однак один конфлікт зіпсував їх остаточно.

У своєму скандальному інтерв’ю Опрі Вінфрі Меган Маркл розповіла, що Кейт змусила її плакати, коли вони не дійшли згоди щодо одягу дівчаток (у тому числі, принцеси Шарлотти) на весіллі. Вважається, що Кейт наполягала, щоб дівчатка були одягнені з дотриманням королівського протоколу, а Меган не хотіла, щоб діти одягали колготки.

Близькі до королівського палацу джерела розповідали, що це інтерв’ю дуже вразило Кейт Міддлтон. Адже, за їхніми словами, саме дружина принца Вільяма плакала після сварки з Маркл.

Зараз встановити істину вже важко. Цілком можливо, що плакали обидві жінки. Однак, якщо Меган Маркл одразу поскаржилася на інцидент принцу Гаррі і навіть самій королеві, то Міддлтон нічого не казала принцу Вільяму.

Єдина людина, до якої вона прийшла за підтримкою, був її брат Джеймс. За словами Шона, у спілкуванні з братом герцогиня завжди знаходила підтримку і заспокоєння, він був справжньою стіною для Кейт.

При цьому королівський кореспондент зазначив, що своєму чоловіку, принцу Вільяму, Міддлтон не поскаржилася лише тому, що не хотіла його зайвий раз турбувати, адже у нього і без того багато клопотів.

Королівська експертка Кеті Ніколл зазначила, що той скандал між Міддлтон і Маркл тільки посилив розкол між братами, принцами Гаррі та Вільямом. Для самої Міддлтон це теж було болісним, адже раніше у неї були дуже близькі стосунки з молодшим братом чоловіка.

ЩО ВІДОМО ПРО СКАНДАЛЬНЕ ІНТЕРВ'Ю МЕГАН І ГАРРІ ОПРІ ВІНФРІ

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше