Принц Вільям і Кейт Міддлтон

Королівська експертка розповіла, чому принц Вільям довго не одружувався з Кейт Міддлтон

dukeandduchessofcambridge / Instagram

Королівське подружжя разом вже 21 рік

Принц Вільям та Кейт Міддлтон вважаються однією з найзразковіших пар. Вони разом вже понад 10 років та мають трьох дітей. Однак, мало хто знає, що до одруження пара дуже довго зустрічалася. Чому Вільям не квапився з пропозицією розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Mirror

Вільям і Кейт познайомилися під час навчання у Сент-Ендрюському університеті. На той момент їм було 19 років. Багато-хто був впевнений, що одразу після отримання диплому закохані одружаться, однак, у 2005 році пропозиції "руки і серця" не відбулося.

Королівська експертка на ім'я Кеті Ніколл написала книгу "Створення королівського роману" у якій розповіла причину того, чому Вільям не квапився з пропозицією. Як з'ясувалося, він не хотів повторювати помилки свого батька, якого змусили одружитися на Діані:

"Він знав, що його батька змусили одружитися з Діаною, тому що вона вважалася гідною нареченою. Він не хотів піддаватися такому тиску і поклявся, що не поспішатиме до вівтаря. Він ясно висловив свої почуття, коли несподівано сказав журналісту, що не планує одружитися найближчим часом", – розповіла експертка.

Довгоочікуваний момент відбувся у листопаді 2010 року, за 10 років після знайомства. Вільям зробив пропозицію Кейт, подарувавши їй обручку своєї матері. Цього року герцоги Кембриджські відсвяткували 11-ту річницю весілля.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що королівський експерт розповів, як Кейт Міддлтон та принц Вільям виховують своїх дітей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA– тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ