Королівська родина

"Вкрала" брата: принц Вільям звинуватив Меган Маркл – ЗМІ

Shutterstock

Британський історик пише, що Кейт Міддлтон "з самого початку" почала боятися дружину принца Гаррі

Принц Вільям звинуватив дружину принца Гаррі, Меган Маркл, у тому, що вона "вкрала" його брата. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

У книзі "Битва братів: Вільям і Гаррі – дружба і ворожнеча", яку написав британський історик і біограф Роберт Лейсі, написано, що герцог кембриджський, принц Вільям, відчував себе "скривдженим" через ситуацію з Меган Маркл.

Автор книги написав, що чоловік Кейт Міддлтон був впевнений, що Маркл таємно планує "вкрасти" принца Гаррі з королівською родини, а також налаштувати свого чоловіка проти його сім'ї.

Окрім цього, Маркл нібито була звинувачена принцом Вільямом у тому, що вона підриває деякі принципи монархії. Також Лейсі зазначив, що Кейт Міддлтон "з самого початку" почала боятися дружину принца Гаррі. Коли останній про це дізнався, то він нібито образився на принца Вільяма, свого брата.

ЩО ВІДОМО ПРО КОНФЛІКТ МІЖ ГЕРЦОГАМИ САССЕКСЬКИМИ ТА КОРОЛІВСЬКОЮ РОДИНОЮ:

  • У березні цього року оприлюднили скандальне інтерв’ю принца Гаррі і Меган Маркл Опрі Вінфрі, яке стало справжнім шоком для британського суспільства. У ньому Маркл стверджувала, що під час вагітності першим сином Арчі у неї постійно з’являлися думки про самогубство.
  • За словами жінки, її не підтримали високопоставлені співробітники королівського двору, коли вона просила їй допомогти. Також принц Гаррі та його дружина непрозоро звинуватили деяких родичів у расизмі, але не назвали їх імен.
  • Окрім цього, Меган Маркл розповіла, як вона розплакалася через конфлікт з Кейт Міддлтон. Також герцогиня сассекська стверджувала, що була у полоні королівської родини, бо після весілля у неї відібрали її водійське посвідчення, паспорт та банківські картки.
Меган Маркл та принц Гаррі
Меган Маркл та принц Гаррі
Фото: CBS

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ