Гроші

Чому краще розраховуватися готівкою, а не карткою – ТОП-3 причини

Shutterstock

Інколи банківські картки невиправдано небезпечні

Протягом останнього часу люди почали все частіше використовувати банківські картки, які поступово замінюють готівкові гроші. Однак, є причини, через які відмовлятися від готівки не варто. Про це повідомляє "Дивогляд".

Доступність готівкового розрахунку

Наприклад, в Україні досі є багато місць, де не приймають для розрахунку банківську картку. Аналогічного не можна сказати про готівку, а тому останню краще мати при собі.

Читайте також: Чи можна ставити смартфон на зарядку на всю ніч – поради

Психологія

Ми не можемо однозначно стверджувати, що психологічні аспекти актуальні для кожного, але все ж таки на перевагу готівки вказують те, що коли ви розраховуєтеся електронно, то не можете відчути в руках, наприклад, 10 тис гривень. Внаслідок цього віддавати таку суму значно простіше, на відміну від матеріальних готівкових грошей аналогічного номіналу.

Читайте також: Чому люди без потреби перевіряють смартфони – учені

Гаманець
Гаманець
Фото: Shutterstock

Безпека

З одного боку, якщо у людини вкрали гаманець з карткою і готівковими грішми, то злодію буде простіше витратити останні, бо:

  • картку можна заблокувати
  • банк може вимагати проходження додаткової перевірки

Тим не менш, якщо крадій все ж таки отримає доступ до вашої картки та ви будете зберігати на останній все свої накопичення – він зможе все забрати. З готівкою все інакше, бо люди нечасто носять з собою усі свої гроші.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про неочікувані та корисні функції NFC.

Читайте також: Як захистити смартфон із безконтактною оплатою від шахраїв – ТОП-3 поради 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ