У зловмисників є багато методів викрадення чужих грошей
Мобільний банкінг і безконтактна оплата з кожним днем стають все популярнішими, що безпосередньо впливає на інтерес шахраїв до цієї сфери. На щастя, існують певні методи, які можуть захистити користувача. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ITech.
Передусім ваші гроші можуть викрасти, якщо пристрій попаде в руки шахрая. В цьому випадку той може скористатися системою Apple Pay чи Google Pay. Однак, це стосується лише невеликих сум.
Для викрадення значної кількості грошей гаджет треба активувати, а тому ми рекомендуємо встановити пін-код або інший спосіб захисту. Також знадобиться ліміт для оплати на банківській картці.

Окрім цього, шахрай може володіти банківським терміналом, який може списати ваші гроші, якщо його просто піднести до смартфону. Однак, реалізація цієї ідеї досить трудомістка, бо:
- термінал потрібно за чималі гроші купити та зареєструвати
- зловмисник має сильно до вас наблизитися і при цьому залишитися непоміченим
Враховуючи ці аспекти, таке шахрайство має мізерну ймовірність, але все ж таки будьте уважними до оточуючих. Також у людини можуть викрасти дані банківських карток, якщо зламають її пристрій.
Щоб захиститися від цього не рекомендуємо переходити по сумнівним посиланням, користуватися невідомими ресурсами та завантажувати підозріле або небезпечне ПЗ. Інакше кажучи, дотримуйтесь цифрової гігієни.
До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що експерти розповіли, як безпечніше розплачуватись – смартфоном чи банківською карткою.
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!