Безконтактна оплата

Експерти розповіли, як безпечніше розплачуватись – смартфоном чи банківською карткою

Колаж 5.ua із фото Shutterstock

Безконтактна оплата та її безпечність стала вкрай актуальною темою в умовах пандемії

Є думка, що розрахунок смартфоном є менш безпечним, ніж звичайною банківською карткою, але з нею не погоджується експерти. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ITech.

Треба знати, що коли ви прикріплюєте свою банківську карту до сервісу безконтактної оплати, то банком створюється спеціальний персональний ID. Мається на увазі, що банку відомий власник карти та її реквізити.

Коли ви розраховуєтеся за допомогою смартфона, то ваші дані у зашифрованому вигляді передаються безпосередньо у банк, а той автоматично звіряє всю необхідну інформацію та підтверджує або відхилює платіж.

Читайте також: У смартфонах з Android знайшли додаток, який краде всі дані з вашого пристрою

Якщо подивитися з цього боку, то розраховуватися смартфоном значно безпечніше, ніж банківською картою. Окрім цього, якщо ви загубите останню, то нею буде значно легше скористатися, якщо порівнювати з захищеним смартфоном.

Безумовно, ваш телефон також можуть застосувати для викрадення ваших грошей, але гарний пароль та інші методи захисту значно ускладнять життя шахрая.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що у WhatsApp з'явилися нові небезпечні шахраї.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ