Смартфон

Google звинуватили у постійному стеженні за користувачами

Shutterstock

Корпорацію вже не вперше звинувачують у незаконному зборі даних

Американську компанія Google звинуватили у тому, що вона постійно незаконно стежить за користувачами смартфонів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на газету Financial Times.

Відповідну скаргу до французького регулятор щодо захисту конфіденційних даних подав австрійський активіст Макс Шремс. Він пояснив, що телефони з ОС Android генерують індивідуальні рекламні коди (вони призначені для персоналізації налаштувань реклами для конкретних користувачів), які дозволяють Google відстежувати активність людини у мережі.

За словами Шремса, який очолює некомерційну організацію None of Your Business (NOYB), Google стежить за користувачами без їх згоди і тим самим порушує закони Євросоюзу.

Google стежить за користувачами без їх згоди і порушує закони Євросоюзу.

Зазначимо, Google вже не вперше звинувачують у незаконному стеженні. У 2020 році компанія Boies Schiller Flexner подала схожий позов, звинувативши корпорацію у незаконному зборі інформації навіть тоді, коли користувачі відключають рекламні функції у своїх смартфонах.

Нагадаємо, нещодавно експерти розповіли про небезпечний додаток, який може вкрасти будь-які дан з вашого смартфона.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ