Viber

5 ознак, що ваш Viber прослуховують – як із цим боротися

Shutterstock

Варто прислухатися до певних порад

Користувачі мережі багато разів повідомляли про те, що їх конфіденційною інформацією заволоділи сторонні особи. Ця небезпека стосується різних месенджерів, серед яких цього разу ми зосередимо увагу на Viber. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ITech.

Швидке розряджання

Якщо ваш телефон прослуховують та отримують від нього якусь інформацію, то тут безпосередньо задіяні ресурси гаджета. Звісно же, ця ознака актуальна лише тоді, коли ви активно не використовуєте пристрій, а акумулятор усе одно швидко розряджається.

Різні перешкоди та незрозумілі звуки

Це можна помітити під час розмови з іншим абонентом. Якщо ви просто почули свій голос, то у цьому немає нічого критичного.

Дивне функціонування телефону

В основному це може проявлятися, коли смартфон часто перезавантажується, блокується або розблоковується, вимикає підсвітку та інше. Якщо ви помітили подібне, то перевірте, чи не присутні на ньому шкідливі додатки, або додатки, які ви встановили не самостійно чи не використовуєте.

Хакер
Хакер
Фото: Shutterstock

Списування великої суми

У цьому випадку треба зателефонувати оператору та з'ясувати причину списання грошей, щоб знайти відповідальних. Можливо, у цьому задіяні зловмисники.

Спам

Є останньою і найпоширенішою ознакою. Якщо вашими друзями, родичами або знайомими отримується велика кількість спаму від вашого імені, то цілком можливе дистанційне керування вашим пристроєм шахраями.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що WhatsApp випадково дозволив читати чуже листування.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ