Принци Вільям і Гаррі

Принц Вільям відмовлявся бачити Гаррі – хто намагався примирити братів

REX

Стосунки між королівською родиною і герцогами Сассекськими давно перестали бути теплими

Про напругу в стосунках принців Вільяма та Гаррі говорили вже давно. Однак, інколи ситуація була настільки напруженою, що Вільям відмовлявся зустрічатися зі своїм молодшим братом. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Влітку 2021 року відбулося урочисте відкриття пам'ятника принцесі Діані – матері принців, яка трагічно загинула в автокатастрофі у 1997 році. Обидва дуже любили та шанували леді Ді і ще й досі згадують її майже у кожному своєму інтерв'ю.

Однак, стосунки між братами з часом почали холонути. Дійшло навіть до того, що старший брат не хотів запрошувати на відкриття пам'ятника в Затонулому саду Кенсінгтонського палацу принца Гаррі, який покинув королівську родину і разом зі своєю дружиною та дітьми мешкає у США.

Змінити думку герцога Кембриджського вдалося його дружині Кейт Міддлтон, яка не один раз намагалася примирити братів. Зокрема, на похоронах чоловіка королеви Єлизавети ІІ, принца Філіпа, у квітні 2021-го року. 

 

Інсайдери повідомляють, що саме завдяки Кейт Вільям може певним чином підтримувати зв'язок зі своїм братом, хоча про теплі стосунки навіть не йдеться.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Кейт Міддлтон після сварки з Меган Маркл звернулася за підтримкою лише до однієї людини і це був не Вільям.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ