Принц Джордж

Старший син принца Вільяма вказав принцу Гаррі та Меган Маркл на їхнє місце у королівському палаці

@kensingtonroyal / Instagram

У Великій Британії розпочинається наступний етап розвитку монархії

Стосунки принца Гаррі та Меган Маркл з членами королівської родини вже тривалий час перебувають у напрузі, яка з часом лише посилюється. "Дивогляд" із посиланням на Mirror

Герцоги Сассекські після одруження почали висловлювати незадоволення щодо свого місця у королівському палаці. Власне, це й стало однією з причин, через яку вони переїхали у США.

У мережі з'явилися фотографії старшого сина принца Вільяма та Кейт Міддлтон – принца Джорджа, які остаточно вказали Гаррі та Меган на їхнє місце, яке дуже далеко від лідерського.

Юний принц постав на світлинах поруч зі своїм батьком Вільямом, дідусем принцем Чарльзом та бабусею – королевою Великої Британії Єлизаветою ІІ. Фотографії були зроблені після того, як Джордж продемонстрував свої здібності у кулінарії. Він спік своїм близьким різдвяний пиріг. 

Але найбільшу увагу привернуло не це, а той факт, що Джордж поступово стає все більш помітною особою у королівській родині. 

"Це свідчить про нову, впорядковану монархію. У нас є принц Чарльз, принц Вільям, принц Джордж і, звичайно ж, її Величність королева. Саме з Вільямом та його сином пов'язаний наступний етап розвитку монархії. У цьому є повний сенс, якщо ви подивитеся уважно на фото. Очевидно, що Джордж – це наступний склад королівської родини", – каже експерт Ніл Шон.

Відповідь герцогів Сассекських не змусила на себе чекати і вже незабаром подружжя шокувало своєю заявою: 

"Ці фотографії змусили герцога та герцогиню Сассекських замислитися про свою позицію. Я дійсно вірю, що це могло бути чимось подібним до тривожного дзвінка, щоб Меган і Гаррі усвідомили той факт, що вони ніколи по-справжньому не стануть суперзірками британської монархії. Це не означає, що вони не викликають такого ж інтересу, як інші високопоставлені члени сім'ї. Але іноді це може бути неправильним інтересом", – зазначив Шон.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Кейт Міддлтон після сварки з Меган Маркл звернулася за підтримкою лише до однієї людини.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ