Єлизавета ІІ і принц Ендрю

Єлизавета ІІ позбавила всіх військових звань свого сина, якого звинувачують у зґвалтуванні

Shutterstock

Секс-скандал Джеффрі Епштейна не оминув і королівську родину

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ прийняла рішення позбавити свого сина Ендрю всіх військових звань і патронажу. Відповідне повідомлення з’явилося на офіційній сторінці Букінгемського палацу, передає "Дивогляд".

Причиною такого рішення став секс-скандал за участю принца Ендрю. Американка Вірджинія Джуффре подала судовий позов, у якому заявила, що Ендрю щонайменше тричі займався з нею сексом, коли вона ще була неповнолітньою. Це відбувалося на вечірках мільярдера Джеффрі Епштейна, якого звинуватили у сексуальному насильстві та заарештували, але згодом він повісився у в’язниці.

Справу буде розглядати суд США.

За словами Джуффре, після того, як її у 17-річному віці "завербували" до Епштейна, його впливові друзі "передавали її один одному як тарілку з фруктами", перевозячи світом на приватних літаках.

Під час таких подорожей до Лондона Джуффре кілька разів зустрічалася з принцом Ендрю. Дівчина розповіла, що подруга і "сутенерка" Епштейна Гіслейн Максвелл наказала їй зробити для Ендрю "те саме, що для інших друзів Джеффрі".

У мережі є фото, на якому принц Ендрю обіймає Джуффре за талію, а позаду них стоїть Гіслейн.

Принц Ендрю і Вірджинія Джуффре
Принц Ендрю і Вірджинія Джуффре
Фото: Virginia Roberts

Королева Єлизавета забрала у сина звання герцога Йоркського і оголосила його "приватною особою", тож тепер Ендрю зможе постати перед судом.

Раніше у принца Ендрю був королівський патронаж – це переважно фінансова допомога від різних фондів та організацій. Однак тепер він не матиме права на такі виплати.

Нагадаємо, нещодавно королівську родину Британії сколихнув ще один скандал. Чоловік, який називає себе позашлюбним сином принца Філіпа, видав книжку, у якій розповів, як чоловік королеви Британії познайомився з його матір'ю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ