Меган Маркл та Принц Гаррі

"Монархії може настати кінець": принц Гаррі і Меган Маркл планують розкрити свою таємницю – ЗМІ

Shutterstock

Сума гонорару за мемуари Гаррі наштовхує експертів на однозначні висновки

Видавництво Penguin завершує підготовку мемуарів 36-річного принца Гаррі, які мають стати справжньою сенсацією для всього світу. Про це пише "Дивогляд".

За цю книжку Гаррі отримає вражаючий гонорар – 29 млн фунтів стерлінгів. Тому королівські експерти і біографи вважають, що на сторінках мемуарів, що мають вийти у чотирьох томах, буде розкрито багато пікантних і навіть шокуючих подробиць королівського життя.

У своєму скандальному інтерв’ю Опрі Вінфрі принц Гаррі і його дружина Меган Маркл заявили про те, що серед членів королівської родини є расист. Як пише The Sun, колишній дворецький принцеси Діани Пол Баррелл стверджує, що Гаррі нарешті назве ім'я цієї людини.

"Видавець, Penguin, без сумніву, захоче, щоб ця угода була вартою витрачених на неї грошей. Це означає, що їм не потрібна невизначеність — їм потрібні імена та конкретика", - заявив Баррелл. Він переконаний, що Гаррі вкаже на свою мачуху – дружину принца Чарльза Каміллу Паркер-Боулз.

У той же час, видання Daily Mail із посиланням на джерела у королівській родині зазначає, що таке зізнання "безсумнівно, може повалити монархію".

Королівські біографи розказали також, що герцоги Сассекські планували озвучити ім'я расиста, коли готувалися до інтерв'ю, ретельно зваживши всі "за" і "проти" і оцінивши можливий негативний впливу на всю королівську сім'ю, але в останній момент передумали. Так, Меган сказала Опрі, що розкриття особистості людини буде "дуже шкідливим для них".

Раніше джерела у видавничому бізнесі повідомляли, що у мемуарах принц Гаррі вперше розповість про коханця принцеси Діани і про те, хто насправді є його батьком.

Що відомо про скандальне інтерв'ю Меган і Гаррі Опрі Вінфрі

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ