Меган Маркл та Принц Гаррі

Меган Маркл і принц Гаррі розлучаться – експерт

Shutterstock

Чоловік стверджує, що довгий і щасливий шлюб – не доля герцогів сассекських

За словами королівського фотографа Кента Гевіна, принц Гаррі та Меган Маркл не вбережуть свій шлюб і розлучаться . Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Insider.

Відомо, що Гевін довго співпрацював з виданням Daily Mirror і протягом майже всієї кар'єри фотографував принцесу Діану. Саме тому чоловік вважає, що він – експерт, який чудово знає особливості життя королівської родини.

За його словами, довгий і щасливий шлюб – не доля герцогів сассекських. Це чудово видно за кількістю бід і неприємностей, які переслідують принца Гаррі та його дружину (наприклад, зіпсовані стосунки з сім'єю принца, відмова Маркл від кар'єри, фінансові проблеми).

Саме тому фотограф думає, що герцоги сассекські з часом розлучаться. До речі, Гевін – не перший, хто так вважає, бо зведена сестра Меган Маркл Саманта після інтерв’ю герцога і герцогині сассекських Опрі Вінфрі теж пророкувала, що шлюбу Меган і принца Гаррі може скоро настати кінець, якщо вони не виконають певних умов.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ