Камілла Пракер-Боулз та принц Чарльз

Чоловік, який називає себе позашлюбним сином Чарльза ІІІ і Камілли, подає в суд на королівську родину

@theroyalfamily / Instagram

"Невизнаний родич" вимагає, щоб його "батько" здав ДНК-тест

Саймон Доранте-Дей, який називає себе позашлюбним сином короля Чарльза ІІІ і королеви-консорта Камілли, незадовго до смерті Єлизавети ІІ написав їй листа. Що попросив чоловік від Її Величності, розповідає "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Доранте-Дей відверто заявляє, що він народився від таємного роману Чарльза і Камілли Паркер-Боулз. Після народження його віддали на виховання родині персоналу королівського двору.

Зараз він має наміри подати на королівську родину до суду. Причину цього пояснює тим, що його не визнають так звані "родичі". Чоловік вже встиг поспілкуватися з юристами і з'ясував, чи перебуває у такому випадку монарх під захистом закону.

"І відповідь було "ні",  вони сказали мені, що не бачать на те жодної підстави. По-друге, Камілла та її родина точно не вищі за закон", – сказав Саймон.

У своєму листі до "бабусі, також відомої як Лілібет", він просив переконати Чарльза ІІІ погодитися на ДНК-тест. За словами Доранте-Дея цей аналіз повинен продемонструвати його належність до королівської родини. Відповіді від покійної Єлизавети ІІ не надійшло.

Саймон розповів, що після смерті Королеви він отримує велику кількість повідомлень зі співчуттям і вдячний кожному за них:

"Моя сім'я і я відчуваємо скорботу не лише через втрату Її Величності, а і через втрату ще однієї можливості вирішити питання м'яко, правильним чином", – сказав Доранте-Дей.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що король Великої Британії Чарльз III публічно розгнівався через дрібниці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ