Принцеса Діана

Причиною руйнування шлюбу Діани та Чарльза стала зрада принцеси – королівський офіцер

royal.uk

Це почалося ще до того, як Чарльз зізнався у стосунках з Каміллою

Чутки про ймовірних коханців принцеси Діани з'являються чи не щодня. Зокрема, одна з нещодавніх розкрила невідому інформацію про шлюб принца Чарльза та леді Ді. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail, першою на зраді була спіймана саме Діана. 

Раніше вважалося, що причиною розлучення Діани та Чарльза стала Камілла, з якою спадкоємець британського престолу зраджував дружині. Колишній офіцер королівської охорони Аллан Петерс розповів цікаві подробиці, які цілком відрізняються від нам відомих.

Колишній офіцер розповів, що руйнування шлюбу залишається на провині саме Діани. Вона першою почала зраджувати чоловікові з охоронцем Баррі Маннакі, з яким Аллан служив у королівській охороні. 

"Поширена думка, що це принц Уельський збився зі шляху, але це не так. Першою, хто збився шляху – була Діана. Принц повернувся до Камілли після того, як дізнався про її зв'язок з Баррі", – стверджує Петерс.

Баррі Манакі почав працювати з Діаною ще у 1985 році. За чутками, роман зав'язався під час риболовлі у Балморалі, на яке вирушила уся королівська родина. 

"Я почав помічати, що її поведінка змінювалася, коли Баррі опинявся поряд, тому я вирішив поговорити з нею про це. Перші 20 хвилин вона категорично заперечувала це. Але потім зізналася у стосунках з Маннакі", – зізнався Петерс.

Така заява повністю підтверджує інформацію, яку надав письменник Джонатан Дімблбі у оприлюдненій біографії принца Чарльза (1994 рік).

Аллан Петерс зізнався, що особисто натякнув принцу Чарльзу на зраду Діани. Він також розповів, що Маннакі збирається покинути свою посади та піти в іншу службу. Але Чарльз наполягав на тому, щоб Баррі залишився служити у королівстві. 

"На цьому етапі я був змушений сказати: "Що ж, сер, якщо Баррі залишиться, то, боюся, мені доведеться піти". І, думаю, тут Чарльз все і зрозумів. Він був шокований і явно дуже засмучений. Але я нікого не виню. Принц був під тиском, його змушували одружуватися, і Діана також стала жертвою цього процесу", – заявив колишній офіцер.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що принц Гаррі вперше розповість про свого справжнього батька і коханця принцеси Діани.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ