Принц Чарльз

Під яким ім'ям принц Чарльз стане королем Великої Британії

24smi.org

Існує кілька варіантів

Принц Чарльз є прямим спадкоємцем британського престолу. Він стане королем одразу ж після того, коли його матір Єлизавета ІІ складе повноваження. Під який ім'ям 73-річний принц Уельський зійде на трон розповідає "Дивогляд". 

Старший син королеви Єлизавети має кілька варіантів "тронного" імені. 

  • Карл ІІІ

Зазначається, що король Чарльз може стати відомим, як Карл ІІІ. Однак, ймовірність цього дуже мала. Причина цього криється в історії правління попередніх королів, що мали таке ім'я. Як повідомляється, вони не стали визначними персонами в історії. 

У 1625 році на трон зійшов король Карл І, який належав до династії Стюартів. Його правління поширювалося на Англію, Шотландію та Ірландію. За час правління короля відбулися великі повстання у двох останніх державах, які були спричинені незадоволеннями церковною реформою та політикою абсолютизму короля. Трохи згодом відбулася ще одни визначна подія – Англійська революція. Кінець правління Карла І був досить сумним. Під час воєн король зазнав поразки, а після цього його віддали парламентському суду, яким 30 січня 1649 року Карла І було страчено. 

Після страти на трон зійшов старший син короля – Карл ІІ. Він був коронований у 1650 році у Шотландії. Однак, дехто не погодився з таким рішенням. Армія Кромвеля увірвалася на територію Шотландії та розбила прихильників Карла ІІ у битві при Вустері 3 вересня 1651 року. Сам король тривалий час ховався в Англії, оскільки за його голову обіцяли величезну нагороду. Трохи згодом він змінив своє місце проживання та втік до Франції. Там у 1685 році він прийняв католицизм. 

  • Георг VII

Принц Чарльз також може звернутися до історії своєї родини і правити під ім'ям свого діда Георга VI та прадіда Георга V. 

Георга VI зійшов на престол у 1936 році після зречення свого брата Едуарда VII. Він прославився як борець проти нацистської Німеччині у Другій світовій війні. 

Його батько Георг V у 1917 році став першим монархом серед Віндзорів, раніше відомих, як Саксен-Кобург-Готська династія. Він зійшов на престол у 1910 році і запам'ятався в історії піднесенням комунізму, соціалізму та фашизму. Разом із цим за часів його правління було засновано рух за незалежність Індії.

  • Філіп або Артур

Також існує інформація, що старший син Її Високості, повне ім'я якого – Чарльз Філіп Артур Джордж, може взяти правити під одним зі своїх офіційних імен – Артур, або Філіп. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Камілла Паркер-Боулз готується стати новою королевою Великої Британії.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ