Принцеса Діана

Принц Гаррі звернувся до екстрасенса принцеси Діани, яка передбачила її смерть

Shutterstock

Напередодні смертельної автокатастрофи про неї вже знала старша сестра леді Ді

Про смерть принцеси Діани знають по всьому світу. Ця трагедія ще з 1997 року викликає чимало питань. Зокрема, у синів леді Ді. Як повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Mirror, молодший син Діани та Чарльза принц Гаррі звернувся до екстрасенса, щоб дізнатися подробиці смерті своєї матері. 

Трагічна подія відбулася 31 серпня 1997 року у Парижі. Принцеса загинула в автокатастрофі, яка, ймовірно, була підлаштована навмисно. Принц Гаррі вирішив знову повернутися у ті часи та дізнатися правду. 

Герцог Сассекський звернувся по допомогу до окультистки Саллі Морган, з якою познайомився, коли йому було 7 років. Жінка при житті Діани була її особистим екстрасенсом.

У 2006 році Гаррі знову зустрівся з Саллі на костюмованій вечірці. Тоді він підійшов до неї і сказав: "Ви знали мою маму". 

За кілька років потому він зателефонував екстрасенсу, щоб дізнатися її думку щодо катастрофи:

"Що ви думаєте про те, як померла моя мама?" – запитав герцог Сассекський.

Саллі Морган зізналася, що наприкінці 20 сторіччя вона передбачила смерть принцеси Уельської та розповіла про це Сарі Маккоркодейл – старшій сестрі Діани. Екстрасенс не продовжила свою розповідь, а порадила Гаррі звернутися з цим питанням до своєї родички. 

Разом із цим, Саллі розповіла ще один цікавий факт. Під час першої зустрічі з Гаррі вона передбачила, що він одружиться з брюнеткою, з якою розділить усе своє життя. На них очікують чимало труднощів, але вони зможуть подолати їх та пережити складні часи. 

До речі, незабаром вийде новий фільм про принцесу Діану, сюжет якого розповість лише про три дні Різдвяних канікул. Саме у цей період жінка прийме остаточне рішення щодо розлучення зі своїм чоловіком принцем Чарльзом. 

Головну роль у картині зіграла акторка Крістен Стюарт. Вона у прямому сенсі перетворилася на Діану. Коли були оприлюднені постер і трейлер до фільму, багато прихильників не змогли відрізнити акторку від принцеси. Світлину можна переглянути у матеріалі, яким раніше ділився "Дивогляд".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ