Меган Маркл

У мережу "злили" особисте листування Меган Маркл, де вона обговорювала королівську сім'ю – фото

Shutterstock

Герцогиня розповіла про конфлікт між принцом Гаррі та його родичами

У мережі з'явилося листування Меган Маркл, яке було присвячене стосункам герцогині з батьком і їх впливу на королівську родину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Sky News.

Йдеться про листуванні жінки та прессекретаря герцогів сассекських Джейсон Кнауф. Воно було оприлюднене апеляційним судом Лондона. За словами Маркл, її погані стосунки з батьком, Томасом Марклом, призвели до того, що у принца Гаррі виник конфлікт з королівською сім'єю.

На думку герцогині, деякі члени родини, не усвідомлюють складності її ситуації з батьком. Маркл пише, що написала цей лист виключно для захисту чоловіка від постійних докорів з боку його рідних. Вона стверджує, що останні не хотіли псувати свою репутацію через сварки Томаса Маркла та його доньки, а тому хотіли, щоб ті знайшли компроміс.

"Навіть після тижня з батьком і безкінечного пояснення ситуації його родина, здається, забуває контекст – і повертається до "чи не може вона просто піти, побачити його і припинити це?" – пише Маркл.

Повідомлення Меган Маркл
Повідомлення Меган Маркл
Фото: Sky News

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що з YouTube зникло скандальне інтерв'ю принца Гаррі та Меган Маркл.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ