Брат Меган Маркл: "Скоро вона кине принца Гаррі, гроші дуже змінили її"

Родичі явно не в захваті від Меган

Зведений брат герцогині Сассекської Томас Маркл-молодший прогнозує, що Меган Маркл кине принце Гаррі "так само, як вона це зробила з попереднім чоловіком". Про це він розповів в інтерв’ю The Sun, пише "Дивогляд".

"Гроші змінили її, гроші та слава дуже сильно закрутили їй голову. Думаю, коли ви знайомитеся людьми, які представляють один відсоток від суспільства, це дуже сильно змінює вас. Швидше за все, це те, що трапилося з нею. Раніше вона була зовсім іншою", - розповів Томас, згадавши, що востаннє зустрічався з сестрою у 2011 році на похованні бабусі. До того вони були дуже близькі, але згодом відносини між братом і сестрою значно охолонули.

Томас сказав, що не має уявлення, як Меган познайомилася з принцом. Він також зазначив, що сестра була холодною зі своїм першим чоловіком Тревором Енгельсоном.

"Хлопець, із яким вона була одружена раніше, Тревор – ви бачили фільми "Пила"? У нього своя виробнича кінокомпанія. Цей хлопець дбав про неї. Він її обожнював. А вона просто кинула його. Вони були одружені, а вона просто відправила йому обручку поштою. Хіба це не холодно?", - розповів брат Маркл.

"Наступним, кого вона перемеле, буде Гаррі", - заявив Томас.

Брат Меган також помітив одну особливість, яку видно на знімках принца Гаррі:

"На всіх фото до весілля він посміхається. А тепер він цього не робить".

Не секрет, що Меган Маркл зіпсувала відносини мало не зі всіма своїми родичами. Раніше у неї були суперечки з батьком, а у липні 2021 Томас Маркл заявив, що збирається подати до суду, щоб домогтися права бачитися з онуками - Арчі і Лілібет.

Зведена сестра Меган Маркл Саманта також пророкувала швидке розлучення Гаррі і Меган після скандального інтерв'ю, яке вони "скинули на голову" королівській родині. Саманта видала книжку мемуарів "Щоденник сестри принцеси-нахаби. Частина перша", у якій жорстко розкритикувала герцогиню. 

Що відомо про скандальне інтерв'ю Меган і Гаррі Опрі Вінфрі

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше