Джеремі Реннер

Голлівудському актору можуть ампутувати ногу – ЗМІ

jeremyrenner / Instagram

"Є серйозні сумніви, що він коли-небудь зможе знову нормально ходити"

Відомий актор і зірка "Месників" Джеремі Реннер може втратити ногу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Radar Online.

Відомо, що актор 1 січня прибирав сніг, коли його переїхав ратрак, що нанесло йому серйозну травму ноги. Наразі він перебуває у важкому стані у лікарні.

У рідних Реннера є побоювання, що він не зможе встати на ноги та ходити через травму.

"Джеремі вже переніс дві складні операції. Але є серйозні сумніви, що він коли-небудь зможе знову нормально ходити ‒ або взагалі стане на ноги. Його близькі хвилюються, що травма була настільки серйозною, що він не зможе рухатися так, як це було раніше, тобто якщо йому не ампутують ногу взагалі", ‒ розповіло джерело, яке близько до родини голлівудського актора.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що внаслідок ракетної атаки по житловому будинку в Дніпрі загинув відомий український тренер з боксу.

Дивіться також відео 5 каналу: СОЛЕДАР і БАХМУТ тримаються. Вибухають рашистські склади. Масштабний обмін полоненими. 327 день

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ