Перелякана дівчина

У Великій Британії пакистанська мафія 30 років ґвалтувала та продавала у сексуальне рабство дітей

Shutterstock

Поліція не розслідувала злочини, щоб не "розпалювати расову напругу"

У британському місті Телфорд пакистанська мафія понад 30 років займалася ґвалтуваннями та продажем неповнолітніх дівчат у сексуальне рабство. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Йдеться про понад тисячу постраждалих дітей. Правоохоронці протягом довгого часу не розслідували ці злочини через небажання "розпалювати расову напругу". Замість цього вони та місцева влада ігнорували діяльність мафії і вмовляли вчителів замовчувати про ці ситуації.

У 2013 році поліцейські заарештували кількох злочинців за експлуатацію 13-річних дівчат у 2008-2009 роках. Однак, задля економії робочі групи з цього питання розпустили.

Затримані
Затримані
Фото: West Mercia Police

На щастя, у 2018 році після викривального репортажу Sunday Mirror 2018 року почалося незалежне розслідування. Постраждалі повідомили, що пакистанці купували їм їжу, алкоголь та цигарки для того, щоб дівчата їм довіряли, після чого відбувалися зґвалтування. Деякі з жертв завагітніли, а також відомо про щонайменше п'ятьох убитих і загиблих дітей.

"Жертви та потерпілі неодноразово розповідали слідству про те, що сталося. Коли вони були дітьми, дорослі чоловіки намагалися завоювати їхню довіру, а потім безжально зраджували її, поводячись з ними як із сексуальними об'єктами чи товаром. Незліченна кількість дітей була піддана сексуальним нападам і зґвалтована", – повідомив Том Кроутер, який очолює розслідування.

До речі, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Великій Британії 28 чоловіків звинуватили у зґвалтуваннях дівчинки-підлітка, які продовжувалися 7 років.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ