Пам'ятник "Засновникам Одеси"

Петиція щодо заміни пам'ятника Катерині ІІ в Одесі на постамент актору гей-порно зібрала необхідну кількість підписів

Shutterstock

Серед аргументів автор згадує, що це "весело та смішно"

Петиція, автор якої пропонує замінити пам'ятник Катерині ІІ на пам'ятник американському актору Біллі Геррінґтону, зібрала понад 25 тис підписів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Офіційне інтернет-представництво Президента України.

"Катерина ІІ є контраверсійною історичною постаттю що своїми діями завдала великої шкоди Українській державності та культурі. Сам факт встановлення цього пам'ятника був страшною помилкою та кожен день його подальшого існування сигналізує про те що Одеса знаходиться у зоні російського культурного впливу. Настав час це змінити"

Замість Катерини ІІ пропонується проєкт нового пам'ятнику, де американський актор гей-порно Біллі Геррінґтон сидить за барною стійкою з пляшкою пива. На думку автора петиції, це допоможе відмовитися від сумнозвісної російської спадщини та заявити, що Одеса – не провінційне містечко російської імперії та не частина російської культури.

Окрім цього, він навів наступні аргументи:

"Сигнал, що Україна підтримує ЛГБТ-спільноту. Це весело та смішно. Усі студенти Одеських ВНЗ після отримання диплому зможуть випити пива з Біллі Геррінґтоном. Постать Біллі Геррінґтона має великий культурний вплив в інтернеті та поява такого пам'ятника стане дуже популярним туристичним атракціоном. Таємно. Меми"

Станом на вівторок, 12 липня, петиція набрала 25132 голосів із 25000 необхідних для розгляду президентом України.

Петиція
Петиція
Фото: petition.president.gov.ua

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що Зеленський відповів на петицію про введення іспиту для отримання громадянства України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ