Постраждала собака

На Житомирщині зґвалтували собаку – відео

Telegram / UAnimals

"З жорстокості до тварин починається жорстокість до людей"

Зоозахисники розповіли про жахливий випадок зґвалтування собаки у Житомирській області, щодо якого вже звернулися до поліції. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UAnimals.

У суботу, 9 липня, мешканки міста Малин знайшли сильно травмовану собаку, яка не могла самостійно пересуватися. 4-лапу відвезли до ветеринара, який встановив, що її зґвалтували.

У тварини були рвані рани в області поперекового відділу хребта та промежини, які вона отримала приблизно два тижні тому. Зоозахисники звернулися до Нацполіції з заявою про вчинення кримінального злочину та вимогою невідкладно розпочати досудове розслідування.

"Наразі собака, яку назвали Сарою, перебуває на лікуванні. Ми переказали на реабілітацію тварини 5000 гривень. Вона триватиме довго, тож ми будемо надалі повідомляти вам про те, як себе почуває чотирилапа. З жорстокості до тварин починається жорстокість до людей. Ми дуже хочемо, щоб той, хто вчинив так з Сарою, був покараний та відповів за свій нелюдський вчинок", – йдеться у повідомленні.

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що на Київщині у ямі знайшли побиту і заміновану собаку.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ