Борис

У Києві врятували ігуану, яка втекла з дому – фото

Kyiv Animal Rescue Group / Facebook

Рептилія сиділа на дереві

У Києві врятували 1,5-річну ігуану на прізвисько Борис, який 4 дні тому втік із дому. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на громадську організацію Kyiv Animal Rescue Group.

Зниклу рептилію помітив на дереві на рівні 4-го поверху чоловік, який викликав рятувальників.

"Ігуана сиділа на кінці дуже тонких гілок, які відходять далеко від основного стовбура, куди не заліз би навіть кіт, тому вирішили діяти таким чином: залізти по основному стовбуру на рівень місцезнаходження рептилії і струсити її в страховку. Але цей динозавр вирішив інакше. Коли рятувальниця почала трусити гілку, рептилія пішла у її бік та сіла посередині гілки, вчепившись мертвою хваткою. Середина – не найкраще місце для струшування, адже там гілка майже не хитається"

Гілку вирішили спилити та спустити разом із нею тварину в страховку.

"Пристрахувавши гілку (щоб вона різко не гепнулась та не прибила ні ігуану, ні страхувальників, ні когось з глядачів), рятувальниця за допомогою електропилки зрізала гілку і та повисла на мотузці, а ігуана замість того, щоб успішно відправитись в страховку почала різко лізти вгору прямо на рятувальницю. Схопивши та спустивши її на землю, рятувальники відкланялись аудиторії та повернули тваринку господарці, яка з‘явилась прямо під час кульмінації цієї епопеї"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Одещині народилося дитинча кулана вперше за сотні років.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ